O mnie


Cześć! Jestem Jarek.
Prywatnie mąż kochającej żony, zawodowo planista, hobbistycznie ekonomista …
Przeciętny facet po trzydziestce, ze skromnym życiowym doświadczeniem i przekonaniem, że jeśli określimy sobie cel i dobrze zaplanujemy drogę do jego osiągnięcia to nic nie jest w stanie nas powstrzymać w jego osiągnięciu.
Cel i geneza blogowania, albo odwrotnie.
Życie jest zbyt krótkie, by przepuszczać je przez palce i właśnie dlatego postanowiłem „coś” robić. Jednocześnie robiąc „coś”, chciałem czerpać z tego przyjemność. Sporo czasu zajęło mi myślenie, co by mogło wypełnić moje ego. Tak, tak, tak! Każdy z nas ma chociaż niewielką przestrzeń, w której z chęcią pomieściłby kilka pochlebstw. I tak oto przyszła mi do głowy myśl, aby komuś pomóc. Tylko, co ja właściwie potrafię robić, co wiem i czym mogę się podzielić, czyli analiza mocnych i słabych stron… Zimne, matematyczne podejściem do życia, chłodna kalkulacja, upraszczanie i dobre planowanie.
Dlaczego tutaj, dlaczego blog?
Muszę przyznać, że nigdy nie byłem (a może nadal nie jestem) fanem upubliczniania się w sieci. Od zawsze uważałem to za „coś” nienamacalnego, tworzonego z niczego. Jednak, w dzisiejszych czasach, w jaki sposób można mieć większy zasięg niż właśnie tu?
Czy zdjęcia na blogu są mojego autorstwa?
To zależy… Tylko niewielka część zdjęć udostępniona na blogu pochodzi z moich prywatnych zbiorów. Większość zdjęć wykorzystywana jest na licencji CCO, czyli darmowe do użytku komercyjnego bez konieczności przypisania.
Chcesz się ze mną skontaktować?
Nic prostszego, napisz do mnie maila.

Adnotacja.

Pamiętaj: Informacje przedstawione na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.